Jasio szuka domu

Jasio szuka domu
Jasio szuka domu
Jasio szuka domu

Janek to około 8 letni olbrzymich rozmiarów kocurek (7 kg) bardzo lgnący do człowieka. Uwielbia głaskanie, mizianie i drapanie za uszkiem. Większość swojego życia spędził na ogródkach działkowych, gdzie miał swojego opiekuna, który dbał o niego przez cały rok. Zapewniał mu karmę, schronienie, leczenie. Niestety, karmiciel Janka to pan w sędziwym już wieku i ostatnio jego stan zdrowia bardzo się pogorszył. Zwrócił się do nas z prośbą, żebyśmy zapewnili jego podopiecznemu opiekę, bo wie, że on sam już tego nie będzie mógł zrobić. Zarówno on sam jak i jego żona bardzo poważnie chorują.

Janek poszukuje domu, aby mógł swą kocią starość przeżyć godnie z własnym człowiekiem. Każda kolejna zima spędzona na działkach to dla niego coraz większe wyzwanie. Nie znamy jego podejścia do innych zwierząt, więc najlepiej gdyby Janek został jedynakiem. Na dzień dzisiejszy, poza drobnymi problemami z uzębieniem, to zdrowy pełen życia kotek.

Jest odrobaczony, odpchlony i wykastrowany. I czeka… Ciągle wypatruje w wejściu swojego Pana, który już pewnego dnia nie przyjdzie…

Czy ktoś pokocha tego kociego seniora?

Jasio z powodzeniem mógłby być kotem niewychodzącym. Nie ma natury eksploratora. jego mała działeczka jest jego całym światem. Pewnie fotel i obecność człowieka byłaby dla niego doskonałym rozwiązaniem niż wycieczki po wiejskich bezdrożach.

Kot przebywa w Piotrkowie Trybunalskim. Kontakt w sprawie adopcji: Wiola, tel. 604 417 733

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził pod nadzorem opiekuna.

Przed adopcją Fundacja zadba o wykonanie sanacji jamy ustnej Janka, by do nowego domku pojechał bez problemów z zębami.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Wiola, tel. 604 417 733