Mia szuka domu

Mia szuka domu
Mia szuka domu
Mia szuka domu
Mia szuka domu

Malutka Mia (ur. ok. 25.04.2018 r.) trafiła do Fundacji w ciężkim stanie jako niesamodzielny osesek. W wyniku uderzenia lub upadnięcia doszło do złamania łopatki i uszkodzenia nerwu. Kotkę udało się odchować na butelce i częściowo poprawić stan łapki. łapka Mii nie wróciła do całkowitej sprawności, ale doskonale sobie radzi z tą drobną ułomnością. Biega i szaleje jak wszystkie kocięta. Jest wesoła. Wskakuje na meble i turla piłeczki. Doskonale dogaduje się z innymi kotami. Lubi towarzystwo człowieka i mizianie.

Mia jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Jest odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. Uczy się korzystać z kuwety.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji wyłącznie do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369