Kenzo szuka domu

Kenzo szuka domu
Kenzo szuka domu
Kenzo szuka domu
Kenzo szuka domu

Pod opiekę Fundacji Miasto Kotów trafiła szóstka kocich szkrabów, które odkarmiliśmy na butelce, zaopiekowaliśmy się, leczyliśmy a teraz, dla których szukamy domów. Kociaki otrzymały "modowe" imiona, a wśród nich jest Kenzo.

Urocza mordka Kenzo sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku. Tym spojrzeniem wymusi na Was wszystko... mały szantażysta. Bo ten biały szkrab w szare łatki zna potęgę swojego uroku i bez skrupułów z tego korzysta.

Kenzo uwielbia towarzystwo innych kotów i ludzi. Lubi szaleństwa z zabawki i spanie na kolanach. Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369