Elena szuka domu

Elena szuka domu
Elena szuka domu
Elena szuka domu

Imię Elany nie jest przypadkowe. Razem se swoim rodzeństwem została znaleziona na ulicy Bawełnianej. Trójka pięknych whiskasików, cudnych sreberek trafiła pod opiekę Fundacji Miasto Kotów. Rodzeństwo Elany - Cotton i Silky lada dzień jadą do nowego domu. A Elana jeszcze czeka. Wiemy jednak, że przy takiej urodzie i tak cudnym charakterze, to tylko kwestia czasu...

Ten koci bobas jest bardzo zsocjalizowany z człowiekiem i innymi kotami. Po zabawach, gonitwach i jedzonku uwielbia leżeć na człowieku i mruczeć mu niezwykle głośno do ucha. Koci ideał!

Elana potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zaszczepiona. Jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Poleca się do adopcji do innego kotka lub kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744