Bąbel szuka domu

Bąbel szuka domu
Bąbel szuka domu
Bąbel szuka domu

Bąbelek, to jeden z "dubajskich" kotów (https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotyzdubaju), które zostały odłowione jedynie do kastracji, ale okazały się super kotami, oswojonymi, lgnącymi do człowieka i dlatego szukamy im domu.

Bąbel (ok. 6 miesięcy) jest odrobinę nieśmiałym kotkiem. Nie ma w sobie cienia agresji, ale jeszcze dotyk człowieka jest dla niego czymś nowym. Z pewnością czas jest tym lekarstwem, który pozwoli mu zaufać i zbliżyć się do człowieka. Wzięty na ręce poddaje się i mocno wtula w człowieka. A po kilku minutach głaskania zaczyna mruczeć. Jest w nim potencjał na super miziaka!

Bąbel lubi inne koty, zabawy i smaczne jedzonko.

Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Kotek przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził pod nadzorem opiekuna.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Wiola, tel. 604417733