Alvin szuka domu

Alvin szuka domu
Alvin szuka domu
Alvin szuka domu
Alvin szuka domu

Jakiś czas temu w mroźny dzień nasza wolontariuszka Marta usłyszała głośne, zawodzące miauczenie. Przed domem, na mrozie, stał kocurek i trząsł się z zimna. Stał po pachy w śniegu i podnosił łapki do góry - raz jedna raz druga pokazując jakie ma zmarznięte i czerwone. Wpuściła go do środka a ten błyskawicznie wszedł na kolana, a potem wtulił głowę w kurtkę i ani myślał odejść. Tak więc został Alvinem i szukamy mu domu.
Alvin jest młodym kocurkiem. Ma ok. pół roku i charakter typowego miziaka. Jego głównym celem w życiu jest noszenie na rkękach :D
Jest spokojnym kotkiem. Nie biega jak szalony po meblach, nie skacze nie drapie. Lubi się bawić ale z umiarem :) choć tunel z piłką potrafi go wciągnąć na długi czas :)
Alvin jest podopiecznym fundacji Miasto Kotów . Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369 Jest wykastrowany i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369