ABBA szukają domu

ABBA szukają domu
ABBA szukają domu
ABBA szukają domu
ABBA szukają domu

ABBA to trzy panny (szylkretowe) i jeden czarny (najsłodszy) rodzynek. Aleks, Amelka, Bonia i Berni, to śmiesznie umaszczone i rezolutne kocięta. Mają wyścigowa sylwetkę, bo jak na brzdące przystało są w ciągłym ruchu. Z każdym dniem pobytu w domu tymczasowym robiły się coraz bardziej przytulśne, a teraz razem z resztą przedszkolaków śpią na człowieku i domagają się uwagi i pieszczot. Są inteligentne i żadna przeszkoda nie utrudni im zdobycia założonego celu. Z pewnością ktoś kto je zaadoptuje nie będzie miał chwili na nudę :) Polecamy ten rozrywkowy kwartet do adopcji w dowolnych konfiguracjach :)

Maluszki ABBA są podopiecznymi fundacji Miasto Kotów. Przebywają w domu tymczasowym w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Są odrobaczone i zaszczepione. Posiadają książeczki zdrowia. Potrafią bezbłędnie korzystać z kuwety. Dobrze by było, gdyby mogły zamieszkać z innymi kotami lub w dwupakach z rodzeństwem.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotów, gdy te osiągną odpowiedni wiek. Kotki zostaną oddane do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Marta, tel. 783 474 369